Zwierzęta Kochani. Wielu z Was podróżuje wspólnie ze swoimi ukochanymi zwierzakami. Są one dla Was częścią rodziny i w pełni rozumiemy, że rozłąka z nimi może być trudna. Uważamy jednak, że festiwal nie zawsze jest najlepszym miejscem dla czworonożnych przyjaciół.
Jeśli tylko macie możliwość pozostawienia zwierzaka w domu, pod opieką, zachęcamy do tego z całego serca.

Jeśli nie macie takiej możliwości poniżej zamieszczamy kilka sugestii:

  1.  Jeśli zabierasz ze sobą psa, pamiętaj, że przez cały czas musi on pozostawać on pod twoją opieką. Choć idea wolności jest naszym motywem przewodnim, to zawsze bezpieczeństwo musi pozostać na miejscu pierwszym. Na terenie festiwalu prosimy o korzystanie ze smyczy, a w razie potrzeby również z kagańca.
  2. Intensywne dźwięki dobiegające z głośników oraz tłum roztańczonych ludzi – dla psa sytuacja ta może być niezwykle stresująca. Dlatego jeśli wybierasz się potańczyć upewnij się, że w między czasie ktoś zaopiekuje się twoim czworonożnym przyjacielem. Podczas festiwalu nie będziemy akceptować obecności psów na terenie scen muzycznych i dancefloor’u.
  3. Temperatury podczas festiwalu mogą być wysokie. Zastanów się trzy razy, zanim zdecydujesz się dostawić psa w samochodzie czy camperze.
  4. Zadbaj, by Twój zwierzak miał dostęp do wody. My również postaramy się o to zadbać. Między innymi na strefie gastro będzie dostępna miska z wodą dla wszystkich spragnionych czworonogów. 5. Przede wszystkim opieka, miłość i zdrowy rozsądek. Wierzymy, że najlepiej znacie swoje zwierzaki. Starajcie się zawsze o nich pamiętać, festiwale stwarzają wiele sytuacji potencjalnie niebezpiecznych i stresujących. Zadbajmy, by nasi czworonożni przyjaciele bawili się równie dobrze jak my.