Artysto!

Dołącz do grona twórców na naszym festiwalu. FRUŃ Freedom Universe to niepowtarzalne wydarzenie, które gromadzi pasjonatów muzyki, sztuki i rozwoju osobistego. 

Przed Tobą okazja, by zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności, osób otwartych, szukających nowych inspiracji i doświadczeń artystycznych. Może to właśnie Twoje dzieło doprowadzi do refleksji sięgających w głąb jak Korzenie drzewa lub wysokich Kosmicznych uniesień?  

Galeria Sztuki to przestrzeń zadaszona, osłonięta przed wiatrem oraz deszczem. Nasi mistrzowie światła zadbają o odpowiednią prezentację dzieł zarówno w dzień, jak i w nocy.

Do dyspozycji każdego artysty jest około 10m² powierzchni wystawowej, w zależności od wielkości prac sugerujemy przedstawienie 5 lub więcej obrazów. 

Dołączając do naszego festiwalu jako wystawca w galerii otrzymujesz bilet na cały festiwal. Wystawiając swoje prace otwierasz się na możliwość nawiązania kontaktów z innymi artystami, masz szansę na sprzedaż swoich prac lub wejście w nowe współprace

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Formularz rekrutacyjny

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, śmiało skontaktuj się z koordynatorem galerii, Sodowym, pod adresem e-mail:

galeria@frunfestival.com

Do zobaczenia na festiwalu FRUŃ Freedom of Universe!