Chcesz dołączyć do grona wystawców? Zapraszamy!

Cieszymy się, że zainteresowałeś/aś się możliwością zostania wystawcą na FRUŃ Freedom of Universe Festival! Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące tego wyjątkowego wydarzenia oraz procesu zgłaszania się jako wystawca:

FRUŃ Freedom of Universe Festival to coroczne wydarzenie, które łączy miłośników szeroko pojętej kultury, sztuki, nauki i rozrywki. Nasz festiwal jest miejscem spotkań dla artystów, twórców, naukowców oraz pasjonatów, którzy pragną dzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami i inspiracjami z innymi.

Jak zostać wystawcą:

Wielkość stoiska: jest kilka możliwości, zastanów się, która jest dla Ciebie optymalna:
Kocyk: 
450 zł
Namiot 3x3m: 600 zł
Namiot 6x3m:  850 zł

Kwoty podane powyżej obejmują jedną osobę opiekującą się stoiskiem, każda następna osoba obsługująca stoisko to dodatkowo 350 zł (łącznie max. 3 osoby).

Wystawca jest zobowiązany do przybycia na teren festiwalu najpóźniej w dniu 26.06.2024, tj. dzień przed oficjalnym rozpoczęciem festiwalu, najpóźniej do godziny 21:00. Stoisko powinno być czynne w dniach 27.06.2024 – 30.06.2024 w godzinach od 11:00 do godzin wieczornych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zostaniem wystawcą na FRUŃ Freedom of Universe Festival, prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną poprzez wypełnienie  FORMULARZA

Korzyści dla wystawców:

  • Możliwość zaprezentowania swojej działalności przed liczną publicznością
  • Szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i artystycznych
  • Integracja z innymi twórcami i pasjonatami kultury i sztuki
  • Promocja twojej marki w ramach wydarzenia oraz na naszych platformach mediów społecznościowych

Do zobaczenia na festiwalu FRUŃ Freedom of Universe!