Kuglarstwo to też zaproszenie do zabawy naszego wewnętrznego dziecka, niesamowita zabawa i ciągły rozwój ???? Aby doświadczyć tych różnorodnych cyrkowych wspaniałości warto wybrać się na warsztaty do Kamila i Wiktorii z @podrzuc.to ????

????????????

Warsztaty Cyrkowe

Poi – czwartek
Hula Hoop – piątek
Żonglerka – sobota

Każdy warsztat będzie trwał 1,5 godziny i skupiał się na jednym rekwizycie. Podczas warsztatu na początku trochę się rozgrzejemy i zintegrujemy poprzez gry cyrkowe (nic w stylu weselnych animacji, broń borze). Następnie będziemy się uczyć podstawowych ruchów i trików z rekwizytem. Jeżeli uczestniczki/cy będą na różnym poziomie – wtedy podzielimy się na 2 grupy i każdy będzie mógł pracować na odpowiednim dla siebie poziomie.
Podczas warsztatów znajdziemy czas nie tylko na integrację z wewnętrznym dzieckiem, ale też na bycie wysłuchanym w grupie.

????????????

BIO:
Podrzuć.to czyli Wiktoria Witenberg i Kamil Gałas – oboje mamy wieloletnie doświadczenie pracy z rekwizytem (8-10 lat) oraz prowadzenia zajęć/warsztatów (5-6 lat). Na co dzień prowadzimy warsztaty i stałe spotkanie cyrkowe w Warszawie. Z każdą grupą wiekową i środowiskową. Od maluszków po seniorki. Od szkół alternatywnych, po ośrodki zamknięte dla młodzieży.