El Shpontini Shpontiniewsky – jego kariera tamburyńska zaczęła się jeszcze w latach 90-tych kiedy próbował stukać afrykańskie rytmy na bębnach swojego wuja i mazał pędzlem osiągając pierwsze sukcesy w szkolnych konkursach ^^ , później jako nastolatek wziął się kompletnie w garść i poleciał ze swoim pierwszym bębnem na stopa dookoła Europy grając na rynkach i dworcach- tak zarabiał na przetrwanie śpiąc po squatach parkach i plażach poszukując swojej magicznej drogi w życiu^^ Po około 3 sążnych tripach przeniósł się do starego Vana by poczuć prawdziwy cygański luksus i tak lata do dziś.

 

Natomiast początek swojej miłości do nurtu psychedelic trance zawdzięcza ekipie Equinox to tam 8 lat temu pierwszy raz bujał się na mejnie do plemiennych dzikich brzmień w których zakochał się od pierwszej penetracji swojego umysłu . Od tamtej pory głęboko związany ze sceną psytrance w Polsce ale również i na świecie . Członek Ekipy Djskiej Cat Pirates która łączy ciekawe osobowości wyznawców głębszej undegroundowej mocnej mroczniejszej psychodeli na całej planecie .Od niedawna ewoluował w Beboka i reprezentuje kolektyw Beboki Team grając mocne transy w Polskich klubach. Połączony również z wieloma ekipami na różnych levelach, oddany działacz i budowniczy . Czuje powołanie by wymieniać rzeczywistość niewiernymi, magicznymi częstotliwościami ! Za dekami od 4 lat – Zagrał kilkanaście ciekawych setów między innymi na Teneryfie i Norwegii. Od 1.5 roku rozpieszcza basikiem na Polskiej dzielni jego vibe można było poczuć na wielu dzikich rejwach , klubach a także festiwalach jak Tribalanga, Siemia Bug Festival, Bass Graj, Source, Symbioza OA czy Sonic Fields .

 

Shponti zaprasza w podróż poprzez przeróżne rejony alternatywnych przestrzeni – od mrocznych jaskiń po bagniste lasy tropikalne czy pradawne świątynie, płynąc pirackim okrętem doświadczając zaświatów – kończąc na seksownej stopie perkusyjnej wprowadzając w otchłań tajemniczej obfitości w tempie 150 bpm.  Full Power Organic Pirate Sexy Psychedelic Jungle Forest Trance Blast Style Mom 


Come and Feel 

Yess Bless