Mushy, prywatnie Kuba, mam 26 lat i moja pasja to kręcenie pokrętełek i klikanie guziczków tak, żeby było dobrze. Przygodę z DJką zacząłem na koniec 2019 roku po swoim trzecim urodzinowym Egodropie z Astral Projection. Zafascynowany tym jak ci wspaniali wodzireje-didżeje potrafią sprawić że z głośników lecą takie czary mary że hej, postanowiłem nie zwlekać dłużej i szybko zakupiłem sprzęcik. Jak się równie szybko okazało, lubimy się w tym trójkącie (ja + dwa deki).

 

Od 2021 roku działam w kolektywie Tajemniczy Domek jako DJ

 

Gatunkowo raczej trzymam się bardziej szybszych i mroczniejszych odmian psajtrensu (Forest, rzadziej Dark). Uwielbiam etniczne, a najlepiej szamańskie motywy w muzie, im mroczniejszy klimat tym lepiej ten szaman smakuje, równie istotny jest dla mnie taneczny groove razem z hipnotycznym bassem. Niemniej jednak od czasu do czasu najdzie mnie na Goaski czy cokolwiek innego, zamykając na Progressive/Deep House/Techno.

 

Na koniec krótka geneza mojego aliasu: Mushu – od smoka z bajki Mulan przez mój energiczny charakter, mushy – po angielsku znaczy „bzdurny”.


https://mixcloud.com/mushx