Tyle dobra! ❤ Wspaniałe Istoty z @nalatajacymdywanie poprowadzą Krąg Pieśni i Qigong ☀️

Krąg Pieśni – Aram Rajski i Ania Kotela

To wyjątkowe wydarzenie w trakcie którego spotykamy się aby odbyć wspólną podróż poprzez muzykę i śpiew do naszej Duszy i spokoju, który w niej odnajdujemy.

Pieśni Serca powstały w natchnieniu, w różnych czasach i miejscach, i pomagają nam nawiązać głęboki kontakt z własnym wnętrzem oraz ze wszystkimi których spotkamy w kręgu. Zazwyczaj mają prosty, powtarzający się tekst i nieskomplikowaną melodię, dzięki czemu łatwo się włączyć w śpiew, nawet jeżeli słyszymy je po raz pierwszy.
Poza Pieśniami Serca w naszym rodzimym języku polskim śpiewamy także pieśni pochodzące z różnych tradycji. W szczególności są to pieśni rdzennych kultur Ameryki Północnej i Południowej. Zachęcamy uczestników do wspólnego śpiewania razem z nami, ponieważ pełnię mocy tych pieśni można poczuć kiedy łączymy nasze głosy w jeden wspólny ton. Śpiew harmonizuje obie półkule mózgowe i ma uzdrawiający wpływ na cały organizm. Pozwala sięgnąć do części naszej duszy, do której ciężko dotrzeć innymi drogami.

Qigong – Ania:
Qigong to zbiór ćwiczeń pochodzący z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Polega na prostych ruchach, koncentracji oraz świadomym oddechu. Ze względu na liczne korzyści, jakie daje, zwany jest metodą długowieczności. Qigong uwalnia od stresu, podnosi poziom witalności, poprawia samopoczucie oraz oczyszcza, harmonizuje i energetyzuje cały organizm. Działa korzystnie także na system nerwowy, limfatyczny, układ krążenia, system odpornościowy, układ kostny, mięśniowy oraz organy wewnętrzne. Jest to prosta metoda, nie wymagająca uprzedniej wiedzy na jej temat, odpowiednia dla osób w każdym wieku.

BIO:
Jesteśmy parą celebrujących życie w Miłości i wewnętrznej Harmonii ludzi, których połączyła miłość do muzyki oraz pragnienie dzielenia się swoim wewnętrznym Światłem ze światem. Organizujemy wspólnie Ceremonie Kakao, Kręgi Świętych Pieni, koncerty Mantr i koncerty z muzyką medytacyjną.