Na FRUŃ możemy doświadczyć wielu wartościowych warsztatów, muzyki docierającej do głębi, interakcji podnoszących wibrację, procesów duchowych – o tym jak zachować w sobie jak najwięcej dobrej energii festiwalu opowiedzą podczas warsztatu 'Duchowość w Praktyce’ @bright_light_meditations by Eva Béga oraz @marta_jankowska_

????????????

Duchowość w Praktyce

W euforii festiwalowej często zapominamy o tym, żeby zadbać o siebie i zabezpieczyć swoją energię. Otwarcie i z entuzjazmem wchodzimy w piękne wibracje warsztatów i koncertów, by w pełni w nich uczestniczyć. Wielu z uczestników to osoby o wysokiej wrażliwości i empatii, które biorą na siebie nie tylko wspaniałe wysokie wibracje tych wydarzeń, ale także niedomknięte procesy i nastroje innych osób.

Zapraszamy do festiwalowego spotkania o zarządzaniu swoją energią, w którym łączymy teorię z praktyką. W części teoretycznej wyjaśnimy jakimi prawami kieruje się i działa nasza energia. Medytacje prowadzone i krótkie ćwiczenia praktyczne wskażą uczestnikom jak szybko i efektywnie zabezpieczyć oraz UZUPEŁNIAĆ swoją energię. Następnie nauczymy jak podnosić wibracje własne i innych wokół i pokażemy w jaki sposób POBIERAĆ dobrą energię festiwalu, tak by korzystać z niej na długo z korzyścią dla siebie i wszystkich wokół.

????????????

BIO:
Eva Bega – Jestem terapeutą i doradcą duchowym. Absolwentką Past Life Regression Academy w Wielkiej Brytanii, a także członkiem Spiritual Regression Therapy Association oraz Earth Association of Regression Therapy. Przez wiele lat mieszkałam i prowadziłam praktykę w Anglii, Hiszpanii i Francji. Na początku 2020 roku wróciłam do Polski, by dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Celem mojej pracy jest uświadamianie ludziom ich wewnętrznej siły i wielowymiarowości oraz wzmacnianie na drodze do odkrywania siebie i pełni życia we Wszechświecie.

Marta Jankowska – Dyplomowana Trenerka Umiejętności Psychospołecznych oraz Authentic Relating. Psycholożka w trakcie kształcenia. Podróżniczka, sambista, zakochana w ludziach, ruchu i tańcu.

„Inspiruję do odkrywania i wyrażania siebie w bezpiecznej przestrzeni. Wierzę, że każdy z nas przychodzi na świat z wielkim potencjałem”