Jeśli masz ochotę zgłębić świadomość własnego ciała, poznać jego granice i swobodnie doświadczyć ruchu, to zapraszamy na warsztaty w tym jakże ważnym temacie do Asi Tarasiewicz ????
????????????
Czy czujesz się dobrze we własnej skórze? Warsztat o świadomości ciała i jego granicach
Podczas warsztatu pogłębimy świadomość naszych ciał. Uważnie przyjrzymy się relacji z własnym ciałem, z przestrzenią oraz innymi ludźmi. Zbadamy to jak wyglądają nasze granice, spróbujemy je wyznaczyć, a także ucieleśnić.
Każdy uczestnik stworzy własną mapę czucia interoceptywnego.
Zapraszam wszystkich którzy chcą doświadczyć swobodnego, uważnego ruchu.
????????????
BIO:
Joanna Tarasiewicz – Badaczka ruchu, uczennica świata, kobieta, siostra i wulkan energii. Rzeczywistość poznaję poprzez obserwację i czucie. Różnorodność świata stanowi dla mnie źródło niegasnącej inspiracji, a prawdy życia odkrywam w każdym napotkanym człowieku. Uczę się postrzegać świat wieloaspektowo, a człowieka holistycznie.
Podróżuję po świecie by poznawać nowe kultury i na nowo poznawać siebie. Przemierzam nowe lądy w poszukiwaniu różnych form terapii i pomocy drugiemu człowiekowi.
Jestem psychologiem (kończę studia mgr), terapeutką TSR, trenerką w nurcie Terapii tańcem i ruchem (DMT), asystuję przy warsztatach Lowenowskich, a także trzymam Kręgi. Nie są mi obce klasyczne formy psychoterapii ale z otwartym sercem od wielu lat odkrywam to jakie możliwości daje ruch, praca z oddechem, teatr, taniec czy medytacja.
Świadomość ciała – jego możliwości, ograniczeń – ale także zrozumienie stanów stanów emocjonalnych w jakich się znajduje jest istotnym czynnikiem w rozwoju psychofizycznym i społecznym człowieka. Niczym materia z energią, Ciało i Umysł są ze sobą nierozerwalnie złączone a kluczem do zdrowienia harmonijne działanie obu tych części.